Відбулося засідання колегії регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області

e-mail Друк PDF

29 березня за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка відбулося засідання колегії регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області.

Відповідно до порядку денного засідання було розглянуто питання про підсумки роботи регіонального відділення ФДМУ за 2012 рік.

Робота регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області  у звітний період була спрямована на реалізацію Державної програми приватизації на 2012-2014 роки, заходів та рішень Уряду з цих питань та на виконання обласної Програми економічних реформ на 2010 -2014 роки «Успішна Полтавщина – заможна територіальна громада. Будуємо разом».

У 2012 році  в Полтавській області змінено форму власності по 19-ти об'єктах. Від приватизації майна отримано 458,4 тис. грн.(без урахування ПДВ), що складає 102 % виконання плану при завданні 450 тис. грн. До державного бюджету надійшло 25,92 млн. грн. від оренди державного майна, що майже на 2,5 млн. грн більше у порівнянні з результатом минулого року. План по надходженнях виконано на 115,3%.

Регіональне відділення виконує функції з управління об'єктами державної власності, оцінки державного майна.

Актуальними є питання оформлення земельної документації на об'єкти приватизації та передачі в комунальну власність. З метою подолання наявних труднощів регіональне відділення активно співпрацює з органами Держземагенства та органами місцевої влади і самоврядування.