Депутатські будні Володимира Онищенка

e-mail Друк PDF

Тільки зворотній зв'язок представників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад із громадянами може бути гарантом ефективності влади, бо тільки у постійному спілкуванні з людьми можна зрозуміти реальні проблеми суспільства та визначити шляхи їхнього вирішення, - впевнений  депутат Полтавської обласної ради, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко.

Цього весняного дня п’ятнадцять мешканців Миргорода прийшли на особистий прийом до депутата обласної ради. Переважно - це люди з малозабезпечених верств населення: пенсіонери, інваліди, ветерани війни та праці, сироти, одинокі престарілі громадяни, які потребують матеріальної допомоги. Частина звернень стосувалася поліпшення благоустрою рідного міста, обстеження аварійних будівель, споруд та будинків тощо.

«Намагаємося розв’язувати проблеми, порушені відвідувачами громадської приймальні, – говорить Володимир Онищенко. - Знаходимо можливості для впровадження різних інвестиційних проектів у Миргороді, вирішуємо питання фінансування і реконструкції міського стадіону. Для мене дуже важливо поєднувати депутатську діяльність з професійною, тому що це прискорює якісні зміни у різних сферах суспільного життя. Реформування освітньої галузі у Миргороді, проведення особистих прийомів громадян, вирішення питань та проблем як кожної людини окремо, так і міста в цілому – це те, у чому полягає моя діяльність на сьогоднішній день».

Нещодавно жителька Миргорода Ганна Левченко звернулася до депутата з проханням надати матеріальну допомогу на лікування дочки, яка довгих сім років перебувала в комі, а сьогодні проходить курс реабілітаційного лікування. Завдяки виділеним для Катерини коштам придбали дієтичну їжу. Адже під час коми у дівчини розвилася дуже гостра дистрофія. На сьогодні її стан стабілізувався, і Катерина, хоч і повільно, але впевнено відновлює вагу.

«Чула, що й студентська молодь хоче зібрати кошти на реабілітацію моєї доньки. Дуже зворушена. Спасибі депутату Володимиру Онищенку за участь у житті нашої сім’ї, підтримку, людяність. Хай Господь допомагає йому у добрих справах», - говорить Ганна Левченко.