Зустріч із Послом Республіки Молдова в Україні

e-mail Друк PDF

10 квітня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні паном Іоном Стевіле.

Олександр Удовіченко поінформував високого гостя про економічний потенціал області, відзначив високий соціально-економічний рейтинг Полтавщини серед областей України.

У ході зустрічі обговорено розвиток партнерських стосунків між Україною і Молдовою на рівні регіонів, перспективи залучення іноземних інвестицій у розвиток економіки Полтавської області.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у подальшій співпраці, зазначили готовність сприяти встановленню взаємовигідних стосунків.

Пан Іон Стевіле поділився враженнями від перебування на Полтавщині, знайомства з історико-культурними пам’ятками та місцями.

У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Дмитро Орлов.