На порядку денному – бюджетні та майнові питання

e-mail Друк PDF

 

23 квітня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, в якому взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

З врахуванням зауважень і доповнень депутатів, бюджетна комісія схвалила внесення змін до обласної Програми збереженості документів Національного архівного фонду на 2013 рік, обласної Програми надання депутатами обласної ради допомоги малозахищеним громадянам. Зокрема комісія підтримала можливість акумулювання коштів у разі колективного звернення депутатів обласної ради для надання допомоги малозахищеним громадянам, які потребують довготривалого та дороговартісного лікування (у тому числі за межами області), рекомендувала збільшити обсяг коштів, які виділяються на лікування та оперативні втручання для онкохворих дітей.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання про внесення змін та доповнень до рішення п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28.02.2013 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області». Депутати підтримали встановити мінімальну орендну ставку в рік 60 % від експертної оцінки приміщення для операторів телекомунікацій, які надають послуги з рухомого (мобільного) зв’язку, доступу до інтернет.

З поміж іншого депутати заслухали та прийняли до відома інформацію керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації про роботу щодо підготовки кадрового резерву на посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, розглянули інші питання узгодженого порядку денного.