Зустрічі на полтавській землі

e-mail Друк PDF

В обласній раді відбулася зустріч голови обласної ради Івана Момота та першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка із відомим правозахисником Семеном Глузманом. Його візит на Полтавщину відбувається не вперше і, за словами Семена Фішельовича, приїздить він до нас завжди із задоволенням.

- Минулого разу я побував у дитячій лікарні і був приємно вражений позитивним настроєм молодих спеціалістів. Показуючи мені нове обладнання, вони, буквально, «світилися». Це так нетипово, на жаль, для сьогодення, що я у розмові з Віце-прем'єр-міністром України - Міністром охорони здоров'я України Раїсою Богатирьовою розповів їй про це.

Нині візит Семена Глузмана пов’язаний із презентацією його книги «Малюнки по пам’яті або Спогади отсидента». Ця книга – плід тридцятирічної роботи і спроба розповісти про людей, з якими непроста доля звела Семена Глузмана – політичного в’язня 70-х років минулого століття.

У Полтаві Семен Фішельович познайомився з роботою перинатального центру та інших медичних установ, зустрівся із студентами Полтавського медичного коледжу, а на завтра заплановано відвідати місто Кременчук, де Семен Глузман виступить перед студентами Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, побуває на ВТК «Лукас» та інших виробничих підприємствах.

У поїздці Семена Глузмана супроводжує Віталій Закладний, головний лікар Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру.

Довідково. Семен Глузман - правозахисник, колишній дисидент та політв'язень, психіатр, президент Асоціації психіатрів України, директор Українсько-американського бюро захисту прав людини, член Американського товариства психіатрів, Королівського коледжу психіатрів Великобританії, Товариства психіатрів і неврологів Німеччини, співголова Комітету «Бабин Яр».