Змагаються депутати

e-mail Друк PDF

30 квітня у Полтаві, на стадіоні «Динамо», відкрилися спортивні змагання ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської спартакіади серед народнихдепутатів України, депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад.

Спартакіада проходить втретє.

Обласному етапу передували зональні змагання, в яких взяли участь 430 депутатів.

Змагання організовані за сприяння обласної ради, місцевих рад, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ФСТ «Спартак».

Відкрилися змагання парадом команд – учасниць із районів та міст обласного значення.

Депутатів-спортсменів привітали голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, голова ради ветеранів спорту області Володимир Рубан.

Іван Момот, зокрема, зазначив, що спорт — це, передусім, здоров’я, вміння боротися і перемагати. Мати всі ці якості депутат зобов’язаний, бо працювати йому доводиться на громадських засадах, поєднуючи виконання депутатських повноважень із професійною діяльністю.

Голова обласної ради підкреслив, що органи місцевого самоврядування Полтавщини добре розуміють значення фізичної культури і спорту у суспільному житті, сприяють подальшому розвитку фізкультурно-спортивного руху, вихованню спортивної зміни, пропаганді здорового способу життя серед громадян і особливо молоді. Наразі із місцевих бюджетів спрямовуються кошти на масові фізкультурно-спортивні заходи, розвиток матеріальної бази об’єктів фізичної культури і спорту.

Обласна рада прийняла обласну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, на виконання якої у 2012 році з обласного бюджету виділено понад 15 млн. грн. Окрім цього, на будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям у минулому році спрямовано майже 1млн. грн. У нинішньому році на заходи Програми передбачено понад 18 млн. грн.

- Важливо, що керівники і депутати місцевих рад власним прикладом заохочують виборців до участі у спорті, пропагують здоровий спосіб життя, - наголосив голова обласної ради.

На думку Івана Момота, такий підхід сприяє реалізації ініціатив Президента України Віктора Януковича, спрямованих на розвиток фізичної культури і спорту в Україні.

Іван Момот також зазначив, що за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад у 2012 році збірна команда Полтавщини увійшла у п’ятірку найсильніших команд України; висловив сподівання, що і в цьому році депутати-полтавці покажуть високі результати - достойно представлять область на фінальних змаганнях Спартакіади.

Валерій Пархоменко наголосив, що на виконання ініціатив Президента України Віктора Януковича в області у цьому році буде реконструйовано півтори тисячі спортивних майданчиків, у тому числі планується збудувати 10 спортивних майданчиків із штучним покриттям.

Під час заходу відбулося урочисте вручення Почесних відзнак ветеранам спорту Полтавщини.

Змагатимуться депутати на спортивних майданчиках Полтави з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

За результатами змагань буде сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнському фіналі Спартакіади, який незабаром відбудеться в Алушті в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Спартак».