Пам'ятаємо подвиг творців Перемоги

e-mail Друк PDF

7 травня у с. Велика Кохнівка, біля Братської могили загиблих воїнів, відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, голова Автозаводської районної у місті Кременчуці ради Володимир Коваленко, голова районної ради ветеранів Олексій Зубченко, учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни та Збройних сил, ветерани праці, депутати місцевих рад, представники громадськості, військові, молодь.

У своєму виступі Володимир Онищенко підкреслив важливість збереження пам`яті про героїчний подвиг радянського народу у Великій Вітчизняній війні, наголосив на необхідності приділяти постійну увагу ветеранам, турбуватися про них. Він закликав молодь бути гідними своїх прадідів, які відстояли мир у двобої з фашизмом та є для сучасників і нащадків прикладом того, як треба любити Вітчизну.

Завершився захід урочистим військовим маршем, парадом фізкультурників, студентської молоді, пошукових загонів навчальних закладів - учасників проекту «Пам'ять про війну єднає».

Для ветеранів війни було організовано «Солдатський привал» із солдатською кашею.

За доброю традицією, яка склалася в Автозаводському районі міста Кременчука, на велетенській (12м на 2,5м) Георгіївській стрічці, яка символізує пам’ять про Велику Перемогу, ветерани - учасники свята - залишили свої підписи.