У парку «Перемога» вітали переможців

e-mail Друк PDF

8 травня у Полтаві, у парку культури та відпочинку «Перемога», відбулися урочистості, присвячені Дню Перемоги.

З великим днем Слави і Пам’яті нашого народу – Днем Перемоги – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни - полтавців привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, начальник Полтавського гарнізону, обласний військовий комісар Борис Павлов.

Олександр Удовіченко, зокрема, наголосив, що перемогу у війні здобули представники різних народів і національностей Радянського Союзу та закликав пам’ятати про подвиг радянського солдата, про тих героїв, хто назавжди залишився на полі бою, забезпечивши ціною власного життя мир прийдешнім поколінням.

- Останнім часом з’явилися певні угруповання, які в черговий раз хочуть переписати історію, - зауважив Олександр Удовіченко. - Вони є і на полтавській землі. Хочу запевнити вас, що влада зробить все, щоб зберегти пам’ять про подвиг радянського солдата, щоб ми і надалі приходили 9 травня до обелісків, до могил воїнів та вшановували їхню пам’ять.

- Свято Великої Перемоги було, є і буде завжди, - зазначив Іван Момот.

Він висловив упевненість, що молоді люди будуть гідними продовжувачами славних бойових і трудових традицій старшого покоління.

За активну громадську роботу, вагомий особистий внесок у військово- патріотичне виховання молоді групу ветеранів було нагороджено почесними відзнаками облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому.

Відбувся концерт, після якого ветеранів пригостили святковим обідом.