Ніхто не забутий, ніщо не забуто

e-mail Друк PDF

8 травня до 68-ї річниці Перемоги у Семенівці відбулося урочисте відкриття відновленого пам’ятника воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни. У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, голова Семенівської райдержадміністрації Валерій Книш, голова районної ради Ольга Мохун, голова Хорольської райдержадміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан, генеральний директор ВТК «Лукас» Олександр Лукацький, депутат Семенівської районної ради Сергій Семигреєнко, ветерани Великої Вітчизняної війни і праці, представники громадськості, учнівська молодь.

У вітальному слові Володимир Онищенко зазначив, що пам’ять про події Великої Вітчизняної війни – свята, ми вдячні тим, хто захищав Вітчизну на фронтах Великої Вітчизняної війни, працював у тилу, відновлював країну після Перемоги. Він наголосив, що обов’язок влади і суспільства турбуватися про ветеранів, шанувати і берегти їх.

Від часів побудови пам’ятник не мав капітального ремонту. За ініціативи депутата районної ради, керівника ПСП «Дружба» Сергія Семигреєнка, підтримки приватних підприємців: Володимира Суткового, Людмили Микитченко, Станіслава Гармаша, Станіслава Костенка, керівника ПП «Граніт – Агро» Віталія Кабачка проведено відповідні роботи, упорядковано прилеглу до пам’ятника територію.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих героїв, поклали квіти до пам’ятника.