Депутати розпочали розгляд у комісіях проектів рішень сесії

e-mail Друк PDF

14 травня постійна комісія обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку розглянула профільні питання, внесені до проекту порядку денного шістнадцятої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії, заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв, взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Проект регіональної цільової Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Полтавської області на 2013-2017 роки представив начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Юрій Петрук. Основною метою Програми є раціональне використання земельних ресурсів, збільшення доходної частини бюджету, забезпечення суб’єктів містобудівної та інвестиційної діяльності достовірною інформацією про діючі на території області містобудівні регламенти, містобудівну цінність територій, їхній фактичний стан і використання, а також про зміни об’єктів нерухомості.

Зокрема, планується створити автоматизовану інформаційну систему геопросторових даних містобудівного кадастру, геоінформаційні сервіси і послуги для споживачів тощо.

Програма, загальна вартість заходів якої становить 2.5 млн. грн., фінансуватиметься з державного, обласного та місцевих бюджетів.

Після обговорення, в якому взяли участь депутати Юрій Кривошеєв, Олександр Гриценко, Ігор Сірик, проект сесійного рішення «Про затвердження цільової Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Полтавської області на 2013-2017 роки» комісія схвалила та рекомендувала внести на розгляд сесії обласної ради.

Також знайшли підтримку у депутатів проекти рішень щодо затвердження Схеми планування території Полтавської області, внесення змін та доповнень до Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Полтавської області до 2015 року.

Насамкінець депутати розглянули та схвалили проект рішення про затвердження Правил користування водними об'єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області.

Як зазначив заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Ігор Васін, Правила розроблені відповідно до чинного законодавства. Регламентація порядку користування маломірними (малими) суднами, базами та стоянками на річках, водосховищах, інших водоймах загального користування області сприятиме збереженню людського життя на воді, безпеці судноплавства та охороні довкілля.