З нагоди Дня банківських працівників

e-mail Друк PDF

16 травня в Управлінні Національного банку України в Полтавській області відбулися урочистості з нагоди Дня банківських працівників.

Від імені обласної ради працівників та ветеранів банківської сфери з професійним святом привітав перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко. Він відзначив зростаючу роль банківської системи у суспільному житті країни, наголосив, що одним із важливих чинників соціально-економічного розвитку області є банківське кредитування реальної економіки, спрямоване на підтримку вітчизняного товаровиробника, а також надання кредитних послуг населенню.

Володимир Онищенко вручив Почесні відзнаки обласної ради групі працівників банків, які досягли значних успіхів у праці та мають активну громадянську позицію.

З вітальними промовами також виступили заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олена Адамович, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, начальник Управління Національного банку України в області Михайло Городницький ректор Полтавського Національного університету імені Юрія Кондратюка, депутат обласної ради Володимир Онищенко.