Керівники Полтавщини зустрілися із Послом Федеративної Республіки Німеччини

e-mail Друк PDF

17 травня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччини в Україні, доктором Крістофом Вайлем.

Керівники області поінформувати високого гостя про економічний потенціал області, діяльність органів влади.

У ході зустрічі було розглянуто перспективи співробітництва між Полтавською областю та Федеративною Республікою Німеччини в економічній та гуманітарній сферах, розширення міжвузівських та наукових зв’язків, залучення іноземних інвестицій у розвиток економіки Полтавщини.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у співпраці, зазначили готовність сприяти встановленню взаємовигідних стосунків.

У зустрічі взяли участь заступники голови облдержадміністрації Олена Адамович, Володимир Замикула, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Дмитро Орлов.

У плані перебування пана Посла на Полтавщині - участь у відкритті Міжнародної конференції «Хімія та життя», яка відбудеться у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка за підтримки німецького фонду Олександра фон Гумбольда; зустріч із студентами і професорсько-викладацьким складом Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка; відвідування Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні та заповідника-музею М.В.Гоголя у селі Гоголеве Шишацького району.