На порядку денному – бюджетні та майнові питання

e-mail Друк PDF

21 травня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік. Як доповів директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, видатки обласного бюджету на 2013 рік збільшуються на 118,7 млн. грн., у тому числі за рахунок: вільного залишку бюджетних коштів на початок року – 3,7 млн. грн., трансфертів з державного бюджету - 115 млн. грн.

На утримання установ обласного значення, проведення заходів та формування бюджету розвитку за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету додатково спрямовується 7 млн. грн.

На галузь охорона здоров’я ( придбання медичного обладнання для обласної клінічної лікарні) передбачено - 3 млн. грн., соціальний захист (надання допомоги малозахищеним громадянам, пільги на медичне обслуговування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) – 900 тис. грн.

На виконання заходів обласних програм передбачено 3,3 млн. грн., у тому числі: програми профілактики правопорушень на 2011 - 2015 роки - 600 тис. грн.; програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2013 рік – 800 тис. грн. (проведення реекспозиції літературно-меморіального музею М.В. Гоголя у с. Великі Сорочинці Миргородського району); програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки – 1 млн. грн. (придбання 4 спортивних майданчиків зі штучним покриттям).

На кредитування індивідуальних сільських забудовників за рахунок повернення кредитів спрямовується 300 тис. грн.

Додатковий обсяг субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування в сумі 114,5 млн. грн. розподіляється між обласним бюджетом (84,9млн. грн.) та містами і районами області (29,6млн. грн.).

Між місцевими бюджетами області розподіляється субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам області на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 485,8 тис. грн.

З врахуванням зауважень і доповнень депутатів, бюджетна комісія схвалила проект Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014 роки, Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро в Полтавській області на період до 2021 року, регіональної цільової Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Полтавської області на 2013-2017 роки, продовження дії обласної Програми увічнення пам'яті видатних земляків на 2013 рік., внесення змін та доповнень до обласної Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Успішна Полтавщина – заможна територіальна громада. Будуємо разом", Програми правової освіти населення області на 2011 – 2015 роки, Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Полтавської області до 2015 року.

Дані проекти рішень комісія рекомендувала внести на розгляд сесії обласної ради.

З поміж іншого депутати погодили внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, розподілу коштів спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності, розглянули інші питання узгодженого порядку денного.