Іван Момот привітав випускників Полтавської школи – інтернату №1 із Святом останнього дзвоника

e-mail Друк PDF

24 травня голова обласної ради Іван Момот відвідав Полтавську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернату №1 І-ІІІ ступенів, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та взяв участь у Святі останнього дзвоника.

Іван Момот спілкувався з педагогами та учнями, цікавився питаннями фінансування школи-інтернату, умовами проживання та навчання вихованців.

Як повідомив директор школи-інтернату Василь Тимошенко, у закладі навчається 350 учнів, із них 75 – випускники одинадцятих класів. Школа-інтернат спеціалізується на поглибленому вивченні таких дисциплін як фізична культура, біологія, фізика, технології. Її учні є переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад та спортивних змагань. Вступ на навчання до школи-інтернату відбувається на конкурсній основі.

Голова обласної ради привітав учнів, педагогів, батьків зі святом, підкреслив, що знання, які випускники здобули у школі-інтернаті, стануть їм у нагоді в самостійному житті.

- Саме вам, дорогі діти, у недалекому майбутньому належить розбудовувати нашу незалежну, суверенну державу Україна, - наголосив Іван Момот.

Він висловив вдячність педагогам, батькам учнів за наполегливу працю по навчанню і вихованню дітей, підготовку до самостійного життя, а також сподівання, що випускники виправдають надії батьків і вчителів - стануть достойними громадянами своєї країни.

Голова обласної ради порадив молодим людям врахувати поради батьків і педагогів щодо обрання майбутньої професії, підкреслив необхідність самовдосконалення, свідомого ставлення до праці та навчання.

По тому Іван Момот подарував школярам футбольні та волейбольні м’ячі, долучився до святкового дійства.

В інтерв’ю журналістам ОДТРК «Лтава» Іван Момот зазначив, що обласна рада приділяє значну увагу розвитку загальноосвітніх навчальних закладів області, визначила освіту одним із пріоритетів своєї діяльності. На виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки у минулому році з обласного бюджету спрямовано майже 21 млн. грн., у цьому році передбачено понад 25 млн. грн. Голова обласної ради акцентував увагу на високому рівні забезпечення навчального процесу та умов проживання вихованців у комунальних школах-інтернатах, зокрема в Полтавській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті №1.