Традиції, що йдуть від серця

e-mail Друк PDF

19 грудня, у день Святого Миколая, голова обласної ради Іван Момот відвідав обласний притулок «Любисток» та зустрівся з його вихованцями.

Вшановуючи народні традиції, Іван Момот привітав дітей зі святом та вручив їм солодкі подарунки – «миколайчики».

Разом із святковим привітанням мед із домашньої пасіки подарував вихованцям «Любистку» житель Котелевського району Володимир Перепелиця.

Дітлахи в свою чергу порадували гостей своєю майстерністю - співали, грали на ложках та бубоні, читали вірші.

Для Івана Момота такий візит у "Любисток" вже шість років є традиційним. Де б він не працював, у день Святого Миколая завжди знаходить час, щоб прийти в притулок з солодощами для малечі, допомогти Миколаю подарувати дітям гарний настрій і посмішку.

Напередодні Святого Миколая теж традиційно завітав до Кременчуцької загальноосвітньої школи-інтернату імені А.С.Макаренка перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Нині у цьому освітянському закладі перебувають 169 дітей: сироти, напівсироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та з неповних сімей.

Для навчання, проживання, відпочинку вихованців створено належні умови: обладнано сучасні навчальні кабінети, майстерні, бібліотеку, спортзал, ігрові кімнати, затишні спальні. У соціально-побутовому центрі діти вчаться самостійно користуватися побутовою технікою, із задоволенням готують страви, відзначають дні іменників. А ще вони - активні учасники художньої самодіяльності, гуртківці, призери міських та обласних змагань із тенісу та міні-футболу.

Володимир Онищенко привітав козаченьків (саме так називають себе члени дитячої громадської  організації самоврядування школи-інтернату) з Днем Святого Миколая та подарував солодощі.