Іван Момот ознайомився з роботою закладів позашкільної освіти

e-mail Друк PDF

1 червня голова обласної ради Іван Момот відвідав Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та взяв участь у відкритті обласного свята, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей та Дню захисту дітей.

Голова обласної ради оглянув експозицію виставки комунальних закладів позашкільної освіти: обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, обласного центру естетичного виховання учнівської молоді обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, обласної Малої академія наук учнівської молоді та ін., спілкувався з їхніми керівниками та вихованцями, цікавився питаннями організації позашкільної освіти, проведення методичної роботи, фінансування.

У вітальному слові учасникам свята Іван Момот зазначив важливість розвитку позашкільної освіти, творчих здібностей дітей. На сьогодні в області функціонує 91 позашкільний навчальний заклад, в яких навчається понад 40 тисяч учнів.

Іван Момот наголосив на необхідності залучення дітей до роботи у гуртках, творчих колективах, студіях, секціях, щоб у вільний від навчання у школі час юні полтавці мали можливість розкрити і розвинути свої таланти, займатися улюбленою творчою справою під керівництвом досвідчених педагогів.

Голова обласної ради висловив задоволення щодо рівня позашкільної освіти на Полтавщині, підкреслив, що за показником охопленням учнів організаційними заходами позашкілля наша область займає четверте місце серед регіонів України. Він подякував педагогам та методистам закладів позашкільної освіти за звитяжну працю та активну громадянську позицію, побажав працівникам закладів позашкільної освіти та їхнім вихованцям міцного здоров’я, щастя та подальших успіхів.