Спортивні здобутки депутатів від Полтавщини

e-mail Друк PDF

Протягом минулого тижня в Алушті проходила III Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад. Змагання відбулися за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Міністерства молоді та спорту України.

За Полтавщину виступали депутати сільських, районних рад Полтавського, Чутівського, Решетилівського Машівського, Оржицького, Семенівського, Пирятинського районів, міст Полтави та Комсомольська, Полтавської обласної ради.

Шосте загальнокомандне місце полтавці вибороли у запеклій боротьбі, пропустивши вперед Черкаську, Івано-Франківську, Житомирську, Чернігівську та Харківську області. Всього на спартакіаді було представлено 18 регіонів України.

Основну масу очок давали перемоги із футзалу та волейболу. Наші футболісти стартували досить успішно, однак уже в другому колі їм випало грати з лідерами, тому загальний результат полтавських футболістів - дев’яте місце. Цікаву гру продемонстрували волейболісти. Відчувався командний дух та налаштованість на перемогу. Тож суперникам інколи допомагала лише фортуна.

А найуспішнішими стали наші шахісти. Депутат Чутівської селищної ради Алла Щербина здобула срібло, а депутат Київської районної у м. Полтава ради Юрій Рябенко приніс нашій команді золото. Таким чином, у загальнокомандному заліку із шахів полтавці піднялися на перше місце. Такий результат для обох шахістів, які вперше взяли участь у Всеукраїнських змаганнях, є поки що найвищим особистим рекордом.

На підведенні підсумків спартакіади голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту Артур Палатний підкреслив, що спортивні здобутки депутатів є гарним прикладом для наслідування і найкращим способом пропаганди здорового способу життя.