У Кременчуці вирушили у перший рейс тринадцять тролейбусів

e-mail Друк PDF

31 травня тринадцять нещодавно придбаних тролейбусів вишикувалися по вулиці 60-ти річчя Жовтня у Кременчуці, звідки і рушили у свій перший рейс. Міський голова Олег Бабаєв разом із головою обласної державної адміністрації Олександром Удовіченком, народним депутатом Юрієм Шаповаловим та першим заступником голови обласної ради Володимиром Онищенком поспілкувалися із екіпажами тролейбусів, поцікавилися чи задоволені працівники тролейбусного управління якістю нової техніки.

Протягом останніх двох років міська влада цілеспрямовано працює над покращенням роботи електротранспорту у Кременчуці. На меті – максимально збільшити кількість тролейбусів на міських маршрутах, підняти на якісно вищий рівень послуги з пасажироперевезень, що надаються у місті. Цього року парк тролейбусного управління поповнився 13 новими тролейбусами, придбаними для КП «КТУ» за рахунок продажу міських облігацій. Надзвичайно багато розмов точилося в ЗМІ навколо недоліків нового електротранспорту, але владі вдалося розв’язати більшість проблем, і з сьогоднішнього дня нові тролейбуси почали працювати на міських маршрутах.

Серед плюсів нового тролейбусу водії відзначають тихохідність, а також те, що він обладнаний двома комп’ютерами для управління роботою вузлів і агрегатів та цифровим табло. Кондуктори зазначили, що в цих тролейбусах є пандуси для інвалідів, інформація про наступну зупинку вивічується на табло та оголошується водієм. Працівники тролейбусного управління висловили сподівання, що із введенням на лінію нового електротранспорту, платоспроможне населення пересяде з маршрутних таксі у тролейбуси.