Робоча поїздка в Семенівський район

e-mail Друк PDF

1 червня, в селищі Семенівка на стадіоні «Колос» відбулося святкування Міжнародного Дня захисту дітей. Урочистості розпочались вітаннями почесного гостя свята - першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка.

«Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято! Адже для дітей ми живемо та саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства, про що свідчать і положення нових соціальних ініціатив, проголошених Президентом України» – сказав Володимир Онищенко.

З вітальними словами також виступили голова райдержадміністрації Валерій Книш, голова районної ради Ольга Мохун, селищний голова Людмила Милашевич, заступник генерального директора ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Ірина Коваленко, помічник-консультант народного депутата України Володимира Пилипенка Олександр Гетьман.

Цьогоріч свято було насиченим на розваги та подарунки – працювали батути, ігрові станції, проводився святковий концерт за участю творчих талантів нашого краю та виступ «Театру неба» (м.Кременчук), які показали цікаву розважальну виставу та провели конкурси. Організатором та спонсором їх виступу є народний депутат України Володимир Пилипенко. В заході прийняли участь близько 700 дітей зі шкіл району. Приватними підприємцями селища надана спонсорська допомога у вигляді морозива для всіх дітей, які були героями сьогоднішнього дня.

Дітям дуже сподобалися виступи гостей свята, численні атракціони, повітряні кульки, солодка вата. Учасникам акції «Серце до серця», які назбирали найбільше коштів, вручено грамоти та солодощі, які подарував Володимир Онищенко та генеральний директор ВТК «Лукас» Олександр Лукацький. Вони отримали і подарунки від районної організації Партії регіонів, яка також провела конкурс малюнку на асфальті «Щасливе дитинство» та забезпечила усіх його учасників призами.

Цього ж дня Володимир Онищенко провів нараду по газифікації села Брусового Василівської сільської ради. У нараді взяли участь депутат обласної ради, голова Хорольської райдержадміністрації Сергій Полупан, головний інженер-заступник голови правління ПАТ «Кременчукгаз» Болеслав Грабовський, начальник Семенівського РГП ПАТ «Кременчукгаз» Валерій Макошко, Василівський сільський голова Юрій Романюк, голова кооперативу «Брусівський» Ніна Кусяка, представники агрофірм, що орендують землі у Василівській сільській раді.

У вступному слові Володимир Онищенко зазначив, що питання газифікації Семенівського району вдалося зрушити з місця: за останні три роки відсоток газифікації населених пунктів зріс удвічі (з 19 до 39%), газифіковано 6 сіл, у той час, як за попередні 20 років лише 3. Сергій Полупан, який займався цими питаннями, будучи першим заступником голови Семенівської райдержадміністрації, зазначив, що кошторисна вартість газогону Василівка-Брусове трохи більше 990 тис.грн. Це останнє не газифіковане село у 41 виборчому окрузі. Тому багато зусиль покладено на його реалізацію. Замовником виступає Василівська сільська рада, підрядником – ПАТ «Кременчукгаз». Та для ефективних дій у цьому питанні необхідно залучити кошти тих агроформувань, що є орендарями земель. Тож у нараді взяли участь Ірина Коваленко та Сергій Шишацький – заступники генерального директора ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт», Павло Зінченко – директор агрофірми «Василівська», Володимир Мокляк голова ФГ «Дослідне», Олександр Регеда – керуючий відділенням «Юнігрейн Агро». У ході наради з ними досягнуто домовленостей щодо дольової участі у фінансуванні робіт по проведенню блакитного палива до села та осель жителів села. Обговорено питання оформлення технічної документації, що стосується землі, визначено строки початку робіт тощо.