Засідання круглого столу «Шляхами Перемоги»

e-mail Друк PDF

3 червня з метою формування духовних, морально-етичних цінностей студентської молоді в Полтавському кооперативному технікумі було проведене засідання круглого столу “Шляхами Перемоги“, в якому взяв участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Зі змістовними доповідями та презентаціями “Трагедія Бабиного Яру”, “Хорольська Яма – табір мук і смерті“, “Жорстокість фашизму очима класиків світової літератури“ виступили викладачі та студенти закладу.

Подібні заходи є дуже важливими, так як виховують у студентів національну свідомість, любов до рідної землі і народу, бажання працювати задля держави, готовності захищати її, забезпеченню духовної єдності поколінь, вихованню поваги до батьків, дідів, прадідів, культури та історії свого народу.

Упродовж всього заходу на екрані демонструвалися документальні фільми, відео фрагменти, документальні фільми, слайди про трагічні події Великої вітчизняної війни та злочини фашизму.

На основі виступів студентів та викладачів відбулась дискусія з питань недопущення відродження неофашизму та неонацизму. Студенти висловили своє бачення та відношення до такого соціально-політичного зла як неофашизм. В дискусії прийняв участь Володимир Онищенко, який звернув увагу на те, що студенти технікуму, викладачі мають чітку позицію щодо недопущення відродження неофашизму на теренах Полтавщини, України і подякував директору Полтавського кооперативного технікуму Іноземцеву В.А., педагогічному колективу за вагому роботу по патріотичному вихованню та духовному відродженню.