Іван Момот привітав із ювілеєм Ларису Безобразову

e-mail Друк PDF

4 червня виповнюється 65 років від дня народження відомого літературознавця, педагога, громадського діяча, доцента Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, кандидата філологічних наук, лауреата обласних премій імені Леоніда Бразова та імені Панаса Мирного, президента Слов’янського клубу Лариси Безобразової.

Майже 40 років життя віддала Лариса Безобразова роботі у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка (раніше – педагогічному інституті), підготувала десятки тисяч учителів мови та літератури, написала чимало наукових книг та статей.

За її ініціативи 18 років тому у Полтаві було створено Слов’янський клуб для інтелектуальної і творчої еліти міста, який активно пропагує надбання слов’янської та інших світових культур.

Донька відомого українського письменника Леоніда Бразова, вона продовжила справу батька. За безпосередньої участі Лариси Безобразової було підготовлено та побачило світ видання: «Леонід Бразов. Зібрання творів у десяти томах», вона є членом оргкомітету обласної премії імені Леоніда Бразова.

Із ювілеєм науковця привітав голова Полтавської обласної ради Іван Момот Він відзначив вагомі заслуги Лариси Безобразової у пропаганді сучасної літератури, громадсько-просвітницькій діяльності, вихованні молоді та оголосив ювілярці Подяку обласної ради.