На виконання соціальних ініціатив Президента України

e-mail Друк PDF

6 червня у Полтаві урочисто відкрито міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

В урочистостях взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, голова обласної ради Іван Момот, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, Полтавський міський голова Олександр Мамай.

- Дуже важливо, що Полтавщина приділяє таку увагу виконанню програми Президента України Віктора Януковича щодо захисту материнства і дитинства. Відкриття закладу такого рівня для дітей з особливими потребами є цьому підтвердженням, – сказав Геннадій Темник та вручив сертифікат на отримання холодильника для нового центру.

Голова обласної ради Іван Момот підкреслив, що відкриття центру стало можливим тільки тому, що були об’єднані фінансові та організаційні можливості. Він наголосив, що на Полтавщині зроблена ще одна добра справа на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, подібних центрів реабілітації в Полтавській області створено п’ять, і на цьому зупинятися в області не збираються.

Полтавський міський голова Олександр Мамай подякував всім, хто допоміг міській владі фінансово.

Новий міський заклад соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснюватиме заходи, спрямовані на коригування порушень у розвитку дітей із особливими потребами, формування соціально-побутових вмінь і навичок, забезпечуватиме інтеграцію таких дітей у суспільство.

На реконструкцію центру реабілітації в Полтаві з Державного фонду регіонального розвитку спрямовано 5 млн. грн. Ще 800 тис. грн. було виділено з міського бюджету Полтави.

Новостворений центр зможе приймати одночасно до двох сотень дітей з особливими потребами, яких на сьогодні в обласному центрі налічується 848.

Після символічного розрізання стрічки гості оглянули приміщення.