Депутати розглянули обласні програми

e-mail Друк PDF

21 грудня постійна комісія обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку розглянула обласні програми, спрямовані на зміцнення в області законності, правопорядку та на захист населення.

У засіданні, яке вів голова комісії Дмитро Хрістов, взяв участь голова обласної ради Іван Момот.

У виступах представників УМВС та МНС України в області, державної судової адміністрації, управління юстиції в області, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації йшлося про виконання заходів обласних програм із профілактики правопорушень, розвитку дорожнього руху та його безпеки, правової освіти населення, організаційного забезпечення діяльності судів, створення пожежної безпеки, рятування громадян на водних об’єктах.

Зважаючи на наслідки фінансово-економічної кризи, більшість програм була профінансована з обласного бюджету не в повному обсязі. Втім, як зазначили доповідачі, їхнє впровадження дало змогу не тільки поліпшити матеріальну базу правоохоронних органів, судів, пожежної охорони, служби порятунку на воді, а й сприяло забезпеченню на Полтавщині законності та правопорядку, посиленню правової освіти громадян, збереженню життя і здоров’я мешканців області.

Також у ході засідання депутати обговорили та погодили проект Регламенту обласної ради шостого скликання, план роботи комісії на 2011 рік.