У рамках конструктивного партнерства

e-mail Друк PDF

7 червня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот зустрілися з Послом, Головою Представництва Європейського Союзу в Україні паном Яном Томбінські та відповідальними працівниками Представництва.

Олександр Удовіченко поінформував гостей про стабільний соціально-економічний розвиток області, сільськогосподарський та промисловий потенціал Полтавщини.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у продовженні взаємовигідних стосунків, намітили напрямки подальшої співпраці.

Полтавщина має позитивний досвід співпраці з Європейським Союзом. Зокрема, щодо розробки та впровадження проектів ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», метою якого є фінансова підтримка сталого розвитку сільських територій, шляхом реалізації ініціатив громад щодо вирішення місцевих проблем.

Так, у рамках основного компоненту Проекту протягом 2012-2013 років реалізуються на умовах співфінансування 33 мікропроекти громад у населених пунктах, відібраних на конкурсній основі. Впровадженню мікропроектів сприяє прийнята обласною радою цільова Програма впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 – 2015 роки.

У програмі перебування пана Томбінські та супроводжуючих його осіб на Полтавщині – відвідування державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви», зустріч із студентами та науковцями Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.