Досвід котелевців щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України вивчали журналісти

e-mail Друк PDF

10 червня відбувся прес-тур для журналістів провідних регіональних та загальнодержавних ЗМІ по соціально значущих об’єктах Котелевського району у контексті реалізації на місцевому рівні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Учасники прес-туру ознайомилися з впровадженням сучасних світових технологій виробництва молока на молочному комплексі «Годувальниця -2» ТОВ «Агрофірма «Маяк».

Потому відвідали амбулаторію загальної практики - сімейної медицини, стаціонарне відділення територіального центру надання соціальних послуг у селі Велика Рублівка, комунальний заклад «Котелевський Центр первинної медико-санітарної допомоги», Центр матері та дитини центральної районної лікарні, стали свідками відкриття філії з цілодобовим графіком роботи центральної районної аптеки обласного комунального підприємства «Полтавафарм».

Не оминули гості увагою й найбільший у районі дошкільний навчальний заклад – нещодавно реконструйований дитячий садок «Пролісок», в якому на сьогодні виховується 297 дітей.

За участі голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Олександра Удовіченка, голови райдержадміністрації Тетяни Корост, голови районної ради Василя Тимошенка, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака, журналістів, представників громадськості було відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини №4, що у центрі Котельви, закладено капсулу зі зверненням до нащадків на місті будівництва семиповерхового житлового будинку.

Учасники прес-туру вшанували пам’ять воїнів, полеглих за визволення Котелевщини від фашистських загарбників, котелевців, які не повернулися з фронтів Великої вітчизняної війни, уславленого партизанського командира Сидора Ковпака покладанням квітів до пам’ятників Скорботній матері та двічі Герою Радянського Союзу С.А.Ковпаку.

Як зазначила керівник району, Герой України, депутат Полтавської обласної ради двадцять третього, четвертого, п’ятого та шостого скликань Тетяна Корост, розвиток економіки району сприяє реалізації на місцевому рівні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Зокрема, в частині модернізації закладів охорони здоров’я, поліпшення якості надання медичних послуг, охорони дитинства та материнства, створення умов для навчання та виховання підростаючого покоління, забезпечення догляду за престарілими громадянами, житлового будівництва та ін. На думку Тетяни Корост, досягнути успіхів у вирішенні цих питань влада змогла за широкої підтримки населення району.

У прес-турі взяв участь депутат обласної ради, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Микола Перепелиця.