Робоча поїздка у Кременчуцький район

e-mail Друк PDF

11 червня відбулося урочисте відкриття сучасного урологічного кабінету поліклінічного відділення Кременчуцької центральної районної лікарні. На захід прибули перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, голова Кременчуцької районної державної адміністрації Юрій Нагорний, голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко, представники засобів масової інформації.

Головний лікар центральної районної лікарні Марія Ігнатчук представила завідувача відділення, досвідченого лікаря-уролога – Юрія Кулебу, який розповів про роботу кабінету, його технічне оснащення та продемонстрував сучасне обладнання вартістю понад 30 тис.грн.

Як зазначила завідувач лабораторії Катерина Житнюк, завдяки новітній лабораторній техніці лікарі замінили малоінформативні не стандартизовані методики досліджень коагуляційного потенціалу крові на сучасні тести, впровадили кінетичні методи біохімічних досліджень.

Також, у цей день за участі Володимира Онищенка відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття у Кременчуцькій центральній районній лікарні меморіальної дошки на честь видатної людини - лікаря – хірурга вищої категорії, Заслуженого лікаря України, Відмінника охорони здоров’я, Почесного громадянина Кременчуцького району Льва Миколайовича Алєщенка.

На початку мітингу присутні згадали основні віхи життя видатного хірурга, його досягнення та здобутки у медичній галузі та громадському житті. Лев Миколайович був надзвичайно працелюбним і талановитим лікарем, який досяг вершин професійної майстерності. За своє життя провів понад 10 тисяч операцій різної складності, виховав колектив хірургів. На Кременчуччині важко знайти родину, яка б не зверталася за допомогою до нього.

Лев Алєщенко брав активну участь у громадському житті лікарні та району. Протягом п’яти скликань був депутатом Кременчуцької районної ради, 20 років очолював комісію при Кременчуцькому райвиконкомі “Охорони здоров’я і соціального забезпечення в районі”. Усі, кому довелось працювати з Львом Миколайовичем Алєщенком знали його не лише як видатного хірурга і вимогливого керівника, а й як щиру людину, здатну завжди зрозуміти інших і прийти на допомогу.

Меморіальна дошка, встановлена біля хірургічного відділення центральної районної лікарні, завідувачем якого Лев Алєщенко пропрацював впродовж 33 років.

Присутні вшанували пам’ять видатного хірурга хвилиною мовчання, поклали квіти та вклонилися світлій пам’яті Льва Миколайовича.

Нагадаємо, що серце видатної людини Льва Миколайовича Алєщенка перестало битися на 76-му році його життя -10 січня 2013 року.