Іван Момот зустрівся з делегацією провінції Ено Королівства Бельгія

e-mail Друк PDF

11 червня голова обласної ради Іван Момот зустрівся з губернатором Провінції Ено Королівства Бельгія паном Томмі Леклерком та постійним депутатом Провінції паном Жеральдом Моргатом, які перебувають на Полтавщині з офіційним візитом.

У ході зустрічі обговорено відносини, що склалися на регіональному рівні між Полтавщиною та Провінціє Ено в рамках виконання Угоди про співробітництво між Полтавською областю та провінцією Ено, укладеної у 2005 році.

Голова обласної ради Іван Момот поінформував бельгійських гостей про роботу органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу Полтавщини, спрямовану на соціально-економічний і культурний розвиток області, забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у співпраці, зазначили готовність сприяти розвитку подальших взаємовигідних стосунків.

У зустрічі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник, заступник Директора Департаменту – начальник управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов.

Бельгійська делегація перебуватиме на Полтавщині три дні. У програмі перебування - зустріч із головою облдержадміністрації, депутатом обласної ради Олександром Удовіченком, студентами та науковцями Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавської державної аграрної академії, участь у підписанні продовження дії Угоди про співробітництво між Полтавською областю та провінцією Ено, ознайомлення з роботою державної лабораторії ветеринарної медицини в області, екскурсія історичними місцями Полтави.