«Зорі Полтавщини» - 175 років

e-mail Друк PDF

12 червня в Полтавському краєзнавчому музеї відбулися урочистості, присвячені 175-річчю Всеукраїнської громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини», співзасновниками якої є Полтавська обласна рада та облдержадміністрація.

Від «Полтавських губернських відомостей», які вперше побачили світ у квітні 1838 року, до сучасної обласної газети «Зоря Полтавщини» - шлях становлення і ствердження відомого на Полтавщині і в Україні періодичного видання, яке відтворює життя полтавського краю, чимало яскравих, незабутніх подій, формує свідомість читача, його активну громадянську позицію.

З ювілеєм творчий колектив «Зорі Полтавщини» привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, Комсомольський міський голова Сергій Супрун, голова Національної спілки журналістів України Олег Наливайко, генеральний директор Полтавської ОДТРК «Лтава» Микола Ляпаннко, Герой України Іван Балюк та інші.

Олександр Удовіченко, зокрема, зазначив, що трудовий колектив газети достойно несе творчу естафету попередніх поколінь зорян.

- «Зоря Полтавщини» з честю виконуєте високу місію – об’єктивно висвітлює життя в області, питання соціально-економічного і культурного розвитку регіону, - наголосив Іван Момот та запевнив, що обласна рада й надалі підтримуватиме газету, яка, на його думку, є однією з найкращих в області.

Іван Момот оголосив подяку обласної ради творчому колективу Всеукраїнської громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини за вагомий внесок у розвиток журналістики на Полтавщині, активне висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, життя територіальних громад та з нагоди 175-річчя з часу заснування.

Ряд журналістів та відповідальних працівників газети були нагороджені Почесними відзнаками обласної ради, облдержадміністрації, Полтавського міськвиконкому, Національної спілки журналістів України, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Гарного настрою учасникам зібрання додав виступ майстрів мистецтв.