Проекти розвитку територій - це реальний шлях залучення фінансових ресурсів

e-mail Друк PDF

Сьогодні голова обласної ради Іван Момот взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації та нараді з головами районних державних адміністрацій та районних рад.

У ході наради голова обласної ради підняв питання про необхідність активізувати роботу на рівні районів і міст області щодо залучення додаткових фінансових ресурсів на вирішення проблем розвитку територій. Мова, зокрема, йшла про написання проектів розвитку територіальних громад та відповідну участь у конкурсах як обласного, так і всеукраїнського рівня. Іван Момот наголосив, що проектний підхід стає визначальним на рівні держави, а отже має стати таким і на рівні регіонів.

На колегії було заслухано питання про стан реформування екстреної медичної допомоги та створення єдиної диспетчерської служби в області; про створення безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до транспорту, транспортної інфраструктури та вулично-дорожньої мережі; про стан забезпеченості області зерном, формування державного продовольчого резерву та регіональних ресурсів зерна на 2013-2014 маркетинговий рік; про стан проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території області; про організацію гасіння пожеж в екологічних системах та стан дотримання протипожежної безпеки в області.