Скликається сімнадцята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот видав розпорядження про скликання сімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 17 липня 2013 року о 10-00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про обласну Програму реформування стоматологічної служби Полтавської області на 2013-2016 роки.

2. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

3. Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

4. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року.

5. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

6. Про реорганізацію комунальної установи ”Обласний притулок для дітей” Полтавської обласної ради.

7. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

8. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

9. Про продаж шляхом проведення аукціону частини нежитлового приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Великотирнівська, 39-А.

10. Про внесення змін до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року ”Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Полтавської області” та рішення тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 14 листопада 2012 року ”Про Порядок планування та фінансування природоохоронних заходів із фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області”.

11. Про затвердження нової редакції Положення про обласну премію імені М.В.Скліфосовського.

12. Про надання в користування Карлівському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Карлівського району.

13. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю ”Спеціалізоване мисливсько-риболовецьке підприємство ”Філін” мисливських угідь на території Кобеляцького району.

14. Про надання в користування Миргородському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Миргородського району.

15. Про надання в користування державному підприємству ”Новосанжарське лісове господарство” мисливських угідь на території Новосанжарського району.

16. Про надання в користування Новосанжарському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Новосанжарського району.

17. Про надання в користування громадській організації ”Комсомольське міжрайонне товариство мисливців і рибалок ”Тахтаївське” мисливських угідь на території Кременчуцького району.

18. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю ”Мисливсько-рибальське господарство ”Великобагачанське” мисливських угідь на території Великобагачанського району.

19. Про надання в користування мисливській організації ”Ремез” мисливських угідь на території Решетилівського району.

20. Про надання в користування громадській організації ”Товариство мисливців та рибалок ”Ремез” мисливських угідь на території Кобеляцького району.

21. Про надання в користування Кобеляцькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Кобеляцького району.

22. Про надання в користування Оржицькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Оржицького району.

23. Про додаткове надання в користування мисливському господарству ”Велика Круча” публічного акціонерного товариства ”Велика Круча” мисливських угідь на території Пирятинського району.

24. Про надання в користування Хорольському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Хорольського району.

25. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю ”Агротехсервіс” мисливських угідь на території Решетилівського району.

26. Про надання в користування приватній агрофірмі ”Мир” мисливських угідь на території Кобеляцького району.

27. Про надання в користування приватній агрофірмі ”Подоляка” мисливських угідь на території Диканського, Полтавського і Решетилівського районів.

28. Про надання в користування державному підприємству ”Лубенське лісове господарство” мисливських угідь на території Лубенського району.

29. Про надання в користування мисливсько-рибальському господарству ”Вільхуватське” підприємства "Управління спортивних споруд" Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України мисливських угідь на території Кобеляцького району.

30. Про надання в користування Зіньківському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Зіньківського району.

31. Про надання в користування Глобинському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Глобинського району.

32. Про надання в користування Лохвицькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Лохвицького району.

33. Про надання в користування Лубенському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Лубенського району.

34. Про надання в користування Полтавському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Полтавського району.

35. Про надання в користування Машівському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Машівського району.

36. Про надання в користування Гребінківському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Гребінківського району.

37. Про зняття з обліку села Зоряне Козельщинського району Полтавської області.

38. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Східно-Полтавської площі бішофіту на території Полтавського району Полтавської області.

39. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТГД" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Болотівсько-Західно-Суходолівської площі на території Новосанжарського та Машівського районів Полтавської області.

40. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "ПОЛТАВСЬКИЙ ОЛІЙНО-ЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД – КЕРНЕЛ ГРУП" на видобування підземних прісних питних вод Браїлівського родовища на території м. Полтава.

41. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ" на видобування нафтогазоносних надр Боханівського родовища на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

42. Про переоформлення гірничого відводу публічному акціонерному товариству “Кременчуцький річковий порт” для розробки Крячинівського родовища піску на території Кременчуцького району Полтавської області.

43. Різне.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники департаментів, управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, міські голови міст районного значення та селищні голови, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.