Службі дільничних інспекторів міліції – 90 років

e-mail Друк PDF

18 червня з нагоди 90-ї річниці створення служби дільничних інспекторів міліції в УМВС України в Полтавській області відбулися урочисті збори.

Дільничних інспекторів міліції та ветеранів служби привітали начальник УМВС України в області Едуард Федосов, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, Полтавський міський голова Олександр Мамай, перший заступник Кременчуцького міського голови Андрій Погрібний, керівники ряду райдержадміністрацій та районних рад та інші.

Володимир Онищенко відмітив, що служба дільничних інспекторів міліції найбільш наближена до громадян, а від результатів її діяльності у значній мірі залежить своєчасна профілактики правопорушень, оперативне розкриття скоєних злочинів, ефективна боротьба зі злочинністю інших структурних підрозділів міліції.

- На моє переконання, дільничний інспектор міліції – це обличчя влади, - наголосив Володимир Онищенко, - адже саме він уособлює владу на своїй дільниці.

Перший заступник голови обласної ради поінформував учасників зібрання про виконання прийнятих обласною радою Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011 - 2015 роки та обласної Програми безпеки дорожнього руху на 2011- 2014 роки, на виконання яких упродовж 2011-2012 років з обласного бюджету спрямовано 3 млн. 860 тис. грн. У 2013 році на заходи цих Програм обласна рада виділила понад 2 млн грн.

Володимир Онищенко від імені обласної ради висловив вдячність дільничним інспекторам міліції за звитяжну працю та активну громадянську позицію.

Групі дільничних інспекторів міліції були вручені почесні відзнаки облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського та Кременчуцького міськвиконкомів, цінні подарунки та сертифікати на отримання житла у Полтаві.