Відбулося офіційне призначення керівництва Головного управління Міндоходів у Полтавській області

e-mail Друк PDF

19 червня  в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенкавідбуласянарада з нагоди призначення начальника Головного управління Міндоходів, начальника митниці Міндоходів та заступника начальника головного управління – начальника слідчого управління фінансових розслідувань у Полтавській області.

Представити керівництво ГУ Міндоходів у Полтавській області прибув заступник Міністра доходів і зборів України – керівник апарату Віктор Левицький. Він зазначив, що в рамках об’єднання податкової та митної служб створені максимально комфортні умови для ведення бізнесу, а це дозволить забезпечити наповнення бюджетів усіх рівнів. І в Полтавській області для цього є всі можливості. Перед новоствореним Міністерством та його регіональними підрозділами стоїть мета максимального поліпшення ділового клімату і забезпечення рівних конкурентних умов для бізнесу.

Участь в засіданні взяли представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, начальники інспекцій, керівники обласного апарату. Керівництво міста та області відзначило багаторічний конструктивний діалог з Головним управлінням Міндоходів у Полтавській області, який впевнено ламає стереотипи недовіри до контролюючих органів, створює сприятливі умови для розвитку підприємництва, дозволяє максимально привернути бізнес Полтавщини до сумлінної сплати податків.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 04 червня 2013 року № 934-о відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2013 року №141/2013 «Про Міністерство доходів і зборів» та постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №229 «Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів» призначений у порядку переведення Задорожний Володимир Петрович на посаду начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 04 червня 2013 року № 950-о призначений у порядку переведення Іванов Сергій Володимирович на посаду начальника Полтавської митниці Міндоходів.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 10 червня 2013 року № 1281-о призначений майор податкової міліції Пищенко Олег Ігорович на посаду заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

Новопризначене керівництво Головного управління Міндоходів у Полтавській області подякувало за виявлену довіру та пообіцяли, що створення у Полтавській області територіального органу Міндоходів жодною мірою не погіршить умов обслуговування платників, які, як і раніше, одержуватимуть якісний податковий і митний супровід.