Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

e-mail Друк PDF

20 червня відбулося засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Вів засідання перший заступник голови обласної ради, голова обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Володимир Онищенко.

На початку засідання начальник Головного управління юстиції в області Тетяна Колотілова поінформувала, що Міністерство юстиції України відзначило Головне управління юстиції в Полтавській області дипломом першого ступеню в конкурсі-огляді за краще забезпечення координаційно-методичної діяльності з правової освіти населення. Подякою Міністерства доходів і зборів України відзначено газету Правовий вісник» за плідну співпрацю, інформаційну підтримку, сприяння задоволення громадського попиту на актуальну податкову інформацію, досягнення суспільного розуміння і партнерських відносин.

Про роботу центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, доповіла директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Півень.

За її словами, робота із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах є пріоритетним напрямком діяльності центрів соціальних служб. Останнім часом у центрах введено 411 посад фахівців із соціальної роботи, з початку нинішнього року в містах і районах області проведено 12 тисяч соціальних інспекцій, що сприяло налагодженню психолого-педагогічної ситуації у сім’ях, поліпшенню їхнього матеріального становища. Завдяки проведеній роботі вдалося запобігти вилученню із сімей 74 дітей, 7 дітей повернуто у сім’ї.

В обговоренні питання Володимир Онищенко звернув увагу на необхідність забезпечення дієвої співпраці фахівців соціальних служб з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади у вирішенні проблемних питань тих людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, подоланні бюрократичних перешкод.

У ході зібрання також було розглянуто питання про впровадження молодіжних проектів, спрямованих на консультування та інформування молоді з правових питань; про роль засобів масової інформації у здійсненні правороз’яснювальної роботи органами виконавчої влади на виконання Програми правової освіти населення області на 2011 - 2015 роки; про організацію правовиховної роботи у вищих навчальних закладах.

За розглянутими питаннями прийнято відповідні рекомендації.