З нагоди Дня державної служби

e-mail Друк PDF

20 червня в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулися обласні урочистості з нагоди Дня державної служби.

Працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, райдержадміністрацій, ветеранів державної служби привітали перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Олександр Черчатий.

Володимир Онищенко, зокрема, відзначив важливу роль державних управлінців у соціально-економічному розвитку рідного краю, поглибленні демократичних перетворень, вирішенні проблем життєдіяльності територіальних громад області, поліпшенні добробуту полтавців.

При цьому він підкреслив, що органи місцевого самоврядування Полтавщини тісно співпрацюють з органами виконавчої влади на принципах взаємної поваги та довіри.

Володимир Онищенко наголосив, що державним службовцем має вважати себе лише та людина, яка зуміла осягнути науку добра, бо вона працює з людьми і для людей, є представником влади, її обличчям.

Від імені обласної ради він висловив вдячність державним службовцям регіону за звитяжну працю, яка забезпечує ефективне державне управління.

Група державних службовців була нагороджена Почесними відзнаками облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому.

Завершилися урочистості святковим концертом.