Вітання випускникам!

e-mail Друк PDF

Сьогодні в сесійній залі Полтавської обласної ради вітали випускників-червонодипломників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. У цьому році завершили навчання 1352 юнаків і дівчат денної та заочної форм навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями "спеціаліст" і "магістр".

Щирі слова побажання не втратити потенціал гарного старту та знайти своє місце у житті, пам'ятати педагогів і цінити все, що зробили для випускників їхні батьки прозвучали від заслуженого працівника освіти України, голови Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректора ПНТУ ім. Ю.Кондратюка, депутата обласної ради Володимира Онищенка, заступника голови обласної ради Володимира Марченка, міського голови Олександра Мамая.

Ряди висококваліфікованих фахівців, підготовлених за 83 роки активної діяльності університету поповнюють випускники нинішнього 2013 року. За цим стоїть багаторічна напружена і творча праця науково-педагогічного і студентського колективу, усіх співробітників університету.

Серед них більшість фахівців фінансово-економічного, будівельного, архітектурного, машинобудівельного, нафтогазового, автомобільного, екологічного, кібернетичного й інших освітніх напрямів, в основному забезпечуючи необхідними кадрами з вищою освітою, в першу чергу, наш Полтавський регіон, а також інші регіони країни. Це свідчить про високий авторитет ПолтНТУ, і якість підготовки випускників.

Творча праця науково-педагогічного колективу, дозволили цього навчального року суттєво розширити освітню діяльність магістратури. За спеціальностями «Фінанси і кредит», «Банківська справа», «Міжнародна економіка», «Економіка підприємства» збільшено ліцензовані обсяги до 180-ти осіб денної форми навчання та 25 — заочної (дистанційної) форми. Збільшено магістратури будівельного, електромеханічного, нафтогазового факультетів. Відкрито нові магістерські програми: «Державна служба», «Менеджмент інвестиційної діяльності», «Бізнес-адміністрування», «Маркетинг», «Комп’ютерні системи та мережі», «Системи штучного інтелекту», «Телекомунікаційні системи та мережі», «Раціональне використання водних ресурсів», «Фізична реабілітація», «Туризм», «Документознавство та інформаційна діяльність». Усього магістратура ПолтНТУ складає 46 спеціальностей.

Завдяки активній роботі ректорату, факультетів разом із керівниками підприємств і установ області та міста всі випускники 2013 року державної форми навчання – працевлаштовані. Більшість із них отримали направлення на потужні промислові підприємства, провідні фінансові установи регіону.

Науково-педагогічний колектив університету намагається дати студентам не тільки знання, а і разом зі студентським самоврядуванням виховати майбутніх фахівців як гармонійно розвинутих особистостей, патріотів і свідомих громадян своєї держави.

Серед наших найкращих вихованців – учасники і переможці наукових олімпіад і дипломанти наукових конкурсів і конференцій, спортсмени, лідери студентського самоврядування.

Також, у цей день заступник голови обласної ради Володимир Марченко прийняв участь в урочистостях з нагоди випуску лікарів-стоматологів 2013 року Української медичної стоматологічної академії, які відбулися в ПД «Листопад».