На порядку денному – бюджетні та майнові питання

e-mail Друк PDF

26 червня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке відбулося під головуванням Валерія Пархоменка, розглянуто профільні питання, внесені до проекту порядку денного сімнадцятої сесії обласної ради.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік. Як доповів директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, на проведення заходів та утримання установ обласного значення додатково спрямовується 800 тис. грн., у тому числі на облаштування спортивного залу Новосанжарського дитячого будинку-інтернату – 100 тис. грн., капітальний ремонт та обслуговування будівель обласної комунальної власності -382 тис. грн., виконання заходів, направлених на сприяння розвитку громадянського суспільства -253 тис. грн.

У ході засідання депутати розглянули та підтримали питання про надання у користування мисливських угідь на території Миргородського, Кобеляцького, Карлівського, Великобагачанського, Новосанжарського, Кременчуцького, Решетилівського, Оржицького, Пирятинського, Хорольського районів 14 мисливським господарствам різних форм власності терміном на 15 років.

Мисливські господарства зобов’язуються вкладати кошти на розвиток мисливського господарства, охорону державного мисливського фонду, проведеннякомплексу біотехнічних міроприємств.

Ухвалено також рішення про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року, зокрема про виділення коштів Великосорочинській сільській раді на будівництво полігона твердих побутових відходів для с. Великі Сорочинці Миргородського району на місці існуючого невпорядкованого сміттєзвалища (І черга) – 897 тис. грн., виконавчому комітету Лубенської міської ради на реконструкцію об’єктів благоустрою та озеленення Центрального парку культури та відпочинку в м. Лубни -500 тис. грн.

З врахуванням зауважень і доповнень депутатів, бюджетна комісія схвалила проект обласної Програми реформування стоматологічної служби Полтавської області на 2013-2016 роки, внесення змін до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки, Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

З поміж іншого депутати погодили пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на загальну суму 2,2 млн. грн., розглянули інші питання узгодженого порядку денного.