Засідання постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування

e-mail Друк PDF

9 липня під головуванням Тетяни Корост відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

У ході засідання депутати розглянули та погодили рішення про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року, зокрема про виділення коштів Великосорочинській сільській раді на будівництво полігона твердих побутових відходів для с. Великі Сорочинці Миргородського району на місці існуючого невпорядкованого сміттєзвалища (І черга) – 897 тис. грн., виконавчому комітету Лубенської міської ради на реконструкцію об’єктів благоустрою та озеленення Центрального парку культури та відпочинку в м. Лубни -500 тис. грн., Решетилівській державній сортодослідній станції – 195 тис. грн., Михнівській сільській раді на протиерозійні гідротехнічні споруди біля с. Терни – 99 тис. грн.

Після детального обговорення проектів рішень про хід виконання заходів з перезакріплення мисливських угідь усіх форм власності в області у 2013 році комісія підтримала питання про надання у користування мисливських угідь на території Миргородського, Кобеляцького, Карлівського, Кременчуцького, Зіньківського, Великобагачанського, Новосанжарського, Решетилівського, Оржицького, Пирятинського, Хорольського, Диканського, Полтавського, Лубенського, Глобинського, Лохвицького, Машівського, Гребінківського, Чутівського районів мисливсько-рибальським підприємствам різних форм власності, з умовою доопрацювання до чергової сесії обласної ради питання про надання в користування приватній агрофірмі “Подоляка“ мисливських угідь на території Диканського, Полтавського і Решетилівського районів, про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю “Агротехсервіс“ мисливських угідь на території Решетилівського району, про надання в користування Диканській громадській організації “Товариство мисливців Диканьщини“ мисливських угідь на території Диканського району.

Депутати також схвалили пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на загальну суму 2,2 млн. грн., розглянули інші питання узгодженого порядку денного.