Відбулося розширене засідання Президії Української асоціації районних та обласних рад

e-mail Друк PDF

8 липня у Ялті відбулось розширене засідання Президії Української асоціації районних та обласних рад, в якому взяв участь голова обласної ради Іван Момот.

Очільники рад розглянули питання, що стосується редакції розділу проекту Конституції України в частині місцевого самоврядування, проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, проекту Закону про внесення змін до ст. 288 та підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (щодо орендної плати за водогосподарські об’єкти), фінансування Всеукраїнського конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування та інш.

Президент Асоціації Сергій Чернов розповів про результати засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, що проходило 3 липня в Тбілісі.

Також Українська асоціація районних та обласних рад висловила свою підтримку проголошеним Президентом України намірам у проведенні реформ місцевого самоврядування і звернулася до нього з проханням розглянути питання про видання Указу Президента України щодо схвалення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.