Опрацьовано проекти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

12 липня під головуванням Івана Гальченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, в якому взяли участьзаступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

У ході засідання депутати заслухали та прийняли до відома інформацію про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік. Як доповів директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, на утримання установ обласного значення, проведення заходів та формування бюджету розвитку додатково спрямовується 1,7 млн. грн., у тому числі на надання матеріальної допомоги малозахищеним громадянам – 500 тис. грн., виконання заходів, направлених на сприяння розвитку громадянського суспільства - 253 тис. грн., на виконання заходів комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки - 150 тис. грн.

За рахунок зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету спрямовуються видатки на погашення кредиторської заборгованості по реконструкції Перинатального центру в м. Полтаві в сумі 2,5 млн. грн.

За рахунок залишку коштів екологічного фонду обласного бюджету на початок року на фінансування природоохоронних заходів спрямовується 1,4 млн. грн. (з яких 0,5 млн.грн. передається місцевим бюджетам області) та здійснюється перерозподіл раніше затвердженого обсягу зазначених видатків між головними розпорядниками коштів.

Відповідно до порядку денного депутати також розглянули питання про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки. Комісія підтримала пропозицію департаменту освіти і науки облдержадміністрації доповнити обласну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2016 роки додатком №1 «Графік будівництва, реконструкції та ремонтів спортивних майданчиків, залів в закладах обласного підпорядкування. Орієнтовні обсяги фінансування» та додатком №2 «Графік будівництва спортивних майданчиків за рахунок коштів районних, міських бюджетів».

Протягом 2013-2016 років планується збудувати, реконструювати та відремонтувати 15 спортивних майданчиків в закладах обласного підпорядкування, на дані цілі з обласного бюджету необхідно виділити 4160 тис. грн. та збудувати 30 спортивних майданчиків за рахунок коштів районних, міських бюджетів.

Потребують капітального ремонту та реконструкції спортивні майданчики в Новосанжарському дитячому будинку-інтернаті, що підпорядкований Департаменту праці та соціальної політики облдержадміністрації, в освітянських закладах оздоровлення та відпочинку «Миргородський», «Маяк», «Еколог», Полтавських спеціалізованих школах-інтернатах №1 та №2 ім. Н.К.Крупської, Кременчуцькій спеціалізованій школі-інтернаті ім. А.С.Макаренка та Кременчуцькій загальноосвітній спеціальній школі-інтернаті, Гадяцькому та Зіньківському професійних аграрних ліцеях, Кременчуцькому професійному ліцеї ім. А.С.Макаренка, державному навчальному закладі «Полтавський центр професійно-технічної освіти» м. Полтави та професійно-технічному училищі №44 м. Миргорода. Передбачається будівництво спортивних майданчиків в Лубенському професійному ліцеї, державних навчальних закладах «Професійний аграрний ліцей» с. Веприк та «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г.Боровенського».

Депутати також погодили пропозицію управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації щодо будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям в с. Засулля Лубенського району, с. Руденківка Новосанжарського, містах Пирятині та Хоролі. Рішенням шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2013 року з обласного бюджету виділені кошти в сумі 1040 тис.грн. на закупівлю синтетичної трави для будівництва відповідних майданчиків.

З поміж іншого депутати опрацювали питання про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, розглянули інші питання узгодженого порядку денного.