Депутати підтримали виділення додаткових коштів для вивезення та знешкодження небезпечних отрутохімікатів

e-mail Друк PDF

15 липня під головуванням Тетяни Корост відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, на якому розглянуто ряд профільних питань, внесених до проекту порядку денного сімнадцятої сесії обласної ради.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Диканського та Решетилівського районів, користувачі мисливських угідь.

Депутати обговорили та підтримали внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, які передбачають додаткове виділення 4,5 млн. грн. на виконання заходів Регіональної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2012 – 2015 роки (програма «Довкілля - 2015»).

Як поінформував начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Михайло Андрусенко, найближчим часом планується вивезти до Польщі та знешкодити непридатні для використання та невизначені хімічні засоби захисту рослин, які знаходяться у семи районах області, розташованих у південно-західній частині області, та становлять небезпеку для довкілля та здоров’я людей.

Цей проект рішення комісія схвалила.

Потому депутати проаналізували проекти рішень сесії обласної ради щодо надання в користування мисливських угідь, підготовлені обласним управлінням лісового та мисливського господарства в рамках заходів із перезакріплення мисливських угідь усіх форм власності в Полтавській області у 2013 році.

Комісія погодила надання в користування мисливських угідь на території Диканського, Полтавського і Решетилівського районів приватній агрофірмі «Подоляка».

Проекти рішень сесії: «Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» мисливських угідь на території Решетилівського району», «Про надання в користування мисливських угідь Полтавському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Полтавського району» - рекомендовано доопрацювати та розглянути на засіданні президії обласної ради.

У ході засідання також було розглянуто звернення до комісії.