Реалізація Програми Віктора Януковича «Україна для людей» –туристичний аспект

e-mail Друк PDF

6 серпня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко взяв участь у нараді стосовно організації бізнес-турсалону та виставки “Полтавщина-2013”, яку провів заступник голови облдержадміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку Віктор Шадчнєв.

Міжнародний бізнес-турсалон “Полтавщина-2013” заплановано репрезентувати у рамках виконання Програми Президента України «Україна для людей» 3 – 4 жовтня у м. Миргороді. Його основним завданням є популяризація туристичного потенціалу регіону, залучення іноземних інвестицій у розвиток галузі, а також зацікавлення туристів і відпочиваючих з близького та дальнього зарубіжжя.

Свої думки у контексті обговорюваної проблематики висловили начальник відділу з питань туризму і курортів облдержадміністрації Лариса Оніщук, начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій, заступник начальника Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов та інші.

Володимир Онищенко запевнив, що обласна рада підтримує проведення турсалону та буде фінансово допомагати у реалізації його окремих заходів.