Розіграно «Шишацький кубок»

e-mail Друк PDF

9 серпня у селищі Шишаки на стадіоні «Прогрес» відбувся фінальний матч одинадцятого обласного турніру з футболу «Шишацький кубок».

Учасниками турніру у 2013 році стали 32 футбольні колективи з 17 районів Полтавської області. Право зустрітися у фіналі вибороли команди ФК «Велика Багачка» і «Нове Життя» з Андріївки Машівського району.

Учасників турніру та вболівальників привітали Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, за безпосереднього сприяння якого проходять ці традиційні на Полтавщині футбольні змагання, голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко. Інші почесні гості.

Вони вручили пам’ятні цінні подарунки багатодітним родинам, дитячим садочкам, командам-учасникам турніру.

- Ці змагання значимі для людей, тому й надалі ми будемо їх організовувати та проводити на полтавській землі, – зазначив у вітальному слові Равіль Сафіуллін.

Іван Момот зазначив, що «Шишацький кубок» вже переріс себе – вийшов за межі спортивних змагань і став масштабним святом для жителів усієї області.

- Для нас дуже важливо, що всі команди - учасниці з сільської місцевості. Саме такі заходи спрямовані на бажання розвивати спортивну інфраструктуру, заохочувати молодь до здорового способу життя та сприяти розвитку сільських територій. На цьому наголошує у своїх ініціативах Президент України Віктор Янукович, – підкреслив Іван Момот.

На думку Валерія Пархоменка, розвиток аматорського футболу сприяє розвитку дитячої особистості.

- Ініціатива глави держави «Діти – майбутнє України» покликана та зобов’язує нас робити все можливе, аби юне покоління зростало здоровим та всебічно розвинутим, – сказав Валерій Пархоменко.

Цьогорічною володаркою «Шишацького кубка» стала команда із Великобагачанського району.