Радилися сіячі розумного, доброго, вічного

e-mail Друк PDF

21 серпня у Полтаві відбулася обласна педагогічна конференція „Педагогічні аспекти підвищення якості освіти: здобутки та завдання”, у роботі якої взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Мирошниченко, Герой України, депутат обласної ради Тетяна Корост, депутати рад різних рівнів, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, дотичних установ, закладів і відомств, освітяни.

Вітаючи поважну аудиторію, голова обласної ради Іван Момот у контексті профільних ініціатив Президента України Віктора Януковича та Національної стратегії розвитку освіти на період до 2021 року наголосив, що органи місцевого самоврядування Полтавщини роблять усе можливе для забезпечення ефективного функціонування навчальних закладів регіону, підвищення соціального статусу головної постаті цієї сфери – учителя, викладача. Обласною радою прийнята та успішно впроваджується Комплексна програма розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки. На виконання заходів цієї програми у 2012 році з обласного бюджету спрямовано 22,4 млн грн. У цьому році передбачено понад 25 млн грн. Ці кошти скеровано на поліпшення матеріально-технічної бази освітянських закладів – придбання комп’ютерних та інтерактивних комплексів, лабораторно-демонстраційного обладнання для навчальних кабінетів, шкільних автобусів тощо, - констатував Іван Момот.

Керівники області подякували присутнім за сумлінну працю, привітали всіх із початком нового навчального року та Днем знань, кращим з кращих сіячам розумного, доброго, вічного вручили обласні та відомчі відзнаки.