Підписано Угоду про співпрацю Полтавської області з Великотирнівською областю Республіки Болгарія

e-mail Друк PDF

21 серпня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот зустрілися з представниками офіційної делегації Великотирнівської області Республіки Болгарія, яка перебуває на Полтавщині.

У ході зустрічі обговорено питання розвитку економічних, науково-освітніх і культурних зв’язків Полтавської області з Великотирнівською областю Республіки Болгарія.

Олександр Удовіченко поінформував високих гостей про сільськогосподарський та промисловий потенціали Полтавської області, соціально-економічний розвиток Полтавщини, її позицію у рейтингу українських регіонів. Він наголосив, що взаємини між українським і болгарським народами склалися на основі дружби і співробітництва, мають свою історію. Наразі висловив готовність обласної влади відновити зв’язки між Полтавською та Великотирнівською областями.

- Мій досвід показує, що зв’язки з Україною, полтавським краєм потрібно зміцнювати і розвивати, - зазначив керівник болгарської делегації – обласний управляючий Великотирнівської області Гергі Рачев.

Іван Момот, у свою чергу, поділився спогадами про перебування на болгарській землі у 1988 році, коли брав участь у роботі Міжнародної молодіжної конференції, теплий прийом полтавської делегації болгарами.

По завершенні зустрічі відбулася церемонія підписання Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між адміністрацією Великотирнівської області Республіки Болгарія та Полтавською обласною державною адміністрацією України.

Угоду підписали Георгі Рачев та Олександр Удовіченко.

У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, експерт з суспільних відносин адміністрації Великотирнівської області Міхаіл Тодоров Міхалєв, начальник відділу науково-дослідної роботи художньої творчості та видавничої діяльності Великотирнівського університету, професор Іван Ілієв Стоянов, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.