До Дня незалежності України

e-mail Друк PDF

22 серпня в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбулися обласні урочистості з нагоди Дня незалежності України.

У залі зібралися працівники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, депутати місцевих рад, представники трудових колективів, громадськості, духовенства, ветерани, військові.

Учасників зібрання привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.

Олександр Удовіченко, зокрема, наголосив, що область має значні здобутки у соціально-економічному розвитку, залученню інвестицій. Так за економічним розвитком серед областей України Полтавщина посідає третє місце, аграрії області зібрали півторамільйонний врожай ранніх зернових. Всього у нинішньому році планується зібрати понад 5 мільйонів тон зерна, що сприятиме продовольчій безпеці країни і регіону. Значні досягнення має область і щодо економії енергетичних ресурсів, реалізації соціальних ініціатив Президента України, проведення ряду реформ.

- Полтавщина є прикладом суспільної стабільності, - підкреслив Олександр Удовіченко та зазначив, що попереду полтавців чекають масштабні завдання.

- Ми отримали від наших предків мову, землю, віру, традиції, любов до України, гордість за те, що ми українці, - сказав Іван Момот. – Наше завдання примножити це багатство і передати його наступним поколінням, які, впевнений, будуть жити у заможній, демократичній, соборній, незалежній державі європейського типу.

Голова обласної ради висловив землякам вдячність за не байдужність до долі рідного краю, української держави, звитяжну працю, активну громадянську позицію, згуртованість і єдність.

Про зростання соціальної свідомості полтавців, їхній патріотизм, звитяжну працю на благо України і рідного краю вела мову Оксана Деркач.

За традицією, Олександр Удовіченко, Іван Момот та Оксана Деркач вручили групі земляків почесні відзнаки Кабінету Міністрів України, облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому.

Завершив урочистості святковий концерт.