Краще один раз побачити…

e-mail Друк PDF

З 22 по 25 серпня, в рамках Угоди про співпрацю між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області, на Полтавщині перебувала делегація Законодавчих зборів Ленінградської області.

23 серпня відбулася офіційна зустріч голови обласної ради Івана Момота з головою Законодавчих зборів Ленінградської області Сергієм Бебеніним та членами делегації: заступником голови Законодавчих зборів Ленінградської області, головою постійної комісії з регламенту та депутатської діяльності Юрієм Олейником, головою постійної комісії з житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Геннадієм Жирновим, консультантом відділу міжрегіонального, міжнародного співробітництва і взаємодії з громадськими організаціями Зоєю Родиною.

Полтавську сторону також представляли перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної державної адміністрації Олена Адамович, президент Полтавської торгово - промислової палати Володимир Олійник.

Гості передали вітання мешканцям полтавського краю, як і всім українцям, зі святами Державного Прапора та Незалежності України від губернатора Ленінградської області Олександра Дрозденка та свого земляка - Голови Державної Думи Російської Федерації Сергія Наришкіна, що було із вдячністю сприйнято.

Своєю чергою Іван Момот з колегами привітали поважних гостей із Днем Державного Прапора Російської Федерації, що відзначався напередодні, 22 серпня.

У ході взаємозацікавленого двостороннього діалогу обговорено проміжні підсумки та перспективи подальшого співробітництва, яке за обопільним переконанням має бути виведеним на новий якісний рівень – не тільки між владними інституціями, а у цілому між областями, з інтегруванням на рівні міст і сільських районів, територіальних громад, суб’єктів господарювання різних форм власності.

Наявний гуманітарний сегмент співробітництва має бути збагаченим спільними економічними напрацюваннями у напрямах інвестиційної діяльності, інфраструктурних проектів, технопарків, зміцнення малого і середнього бізнесу тощо. Зазначено, що ефективним інструментарієм у цій царині може бути потенціал регіональних торгово - промислових палат. Відповідні пакети документів вже готуються для опрацювання.

У цілому сторони констатували, що плідному партнерству більш за все сприяють саме безпосередні очні зустрічі і спілкування, під час яких розвінчуються різні, здебільшого – політичні, навіювання й починають домінувати прозорі, прагматичні і взаємовигідні пріоритети.

За час перебування на Полтавщині делегація Законодавчих зборів Ленінградської області ще матиме зустрічі з представниками бізнесу і виробництва, ознайомиться з інфраструктурою міста Миргорода та ЗАТ «Миргородкурорт», відвідає Національний Сорочинський ярмарок, Національний музей-заповідник Н.В.Гоголя (с.Гоголеве Шишацького району), Національний музей-заповідник українського гончарства (с. Опішня Зіньківського району), Полтавський літературно-меморіальний музей В.Г.Короленка, Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви».