Іван Момот відвідав багатодітну родину

e-mail Друк PDF

30 серпня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у село Василівку Полтавського району та зустрівся з багатодітною родиною Аленіних, в якій виховується одинадцять дітей.

Найстарша донька Олеся – студентка Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка, найменшому – Андрійкові днями виповниться півроку.

Як розповіла мати – Тетяна Аленіна, педагог за професією, своє життя свідомо присвятила сім’ї, народженню та вихованню дітей.

- Щохвилини чую слово «мама» - це прекрасно! - посміхається Тетяна.

- Діти допомагають нам, турбуються про братів та сестер, захищають одне одного, - говорить батько Олександр Аленін. – Вчаться змалечку робити добро.

Батьки значну увагу приділяють естетичному вихованню дітей – старших навчають у Полтавській музичній школі. У домі є фортепіано, гітара, флейта.

Підсобне господарство родини - дві корови, свині, птиця.

Сьогодні вся родина, у якій панують злагода і взаємодопомога, переймаються підготовкою до нового навчального року, адже шестеро дітей навчаються у місцевій школі.

Іван Момот привітав дітей із початком нового навчального року та вручив подарунки: ранці, набори шкільного приладдя, іграшки, цукерки та парасольки.

У свою чергу діти порадували Івана Момота музичним привітанням.

- Приємно вражений тим, що побачив, - зазначив Іван Момот. – Гарна сім’я, виховані доглянуті діти. Відразу згадав свої дитячі роки, адже сам народився у родині, яка мала чотирьох дітей. Всі разом працювали, допомагали один одному, батькам. Приємно, що багатодітні родини є й сьогодні, держава надає їм необхідну підтримку, забезпечує вирішення нагальних проблем. Завдяки таким родинам поліпшується демографічна ситуація в країні, на Полтавщині.

У ході робочої поїздки Іван Момот відвідав Василівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, спілкувався з педагогами та учнями, цікавився готовністю школи до нового навчального року.

Зокрема, голова обласної ради звернув увагу, що на виконання соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича, в цій школі обладнано внутрішній туалет. До речі, завдяки сприянню районної влади цього літа у семи школах району збудовано капітальні туалети, ще у семи – влаштовано біотуалети.

Голову обласної ради супроводжували голова районної ради Василь Степенко, Василівський сільський голова Микола Монастирський, начальник відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Наталія Шкоденко.