Першокурсників ПНТУ імені Юрія Кондратюка посвятили у студенти

e-mail Друк PDF

31 серпня, з нагоди Дня знань та початку нового навчального року, на Співочому полі Марусі Чурай відбулася традиційна урочиста посвята першокурсників у студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Як розповів ректор університету, депутат обласної ради Володимир Онищенко, з кожним роком в університеті підвищується якість підготовки спеціалістів – у рейтингу вищих навчальних закладів технічного спрямування України ПНТУ імені Юрія Кондратюка займає сьоме місце. Цього року на перший курс зараховано 1600 юнаків і дівчат, які навчатимуться на 8 факультетах за 42 інженерними, гуманітарними, економічними спеціальностями. Обсяг держзамовлення складає у нинішньому навчальному році 550 місць. Першокурсники мають високу якість знань, здобутих у середніх навчальних закладах. Чимало з них під час проведення ЗНО набрали понад 700 балів.

Студентів, їхніх батьків, викладачів привітали голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко, Полтавський міський голова Олександр Мамай, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, Герой України Тетяна Корост, інші почесні гості.

Іван Момот, зокрема, зазначив, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка є одним із найкращих вищих навчальних закладів в області, має свої прекрасні традиції, які зберігаються та примножуються новими поколіннями студентів та викладачів.

Голова обласної ради підкреслив, що Президент України, Уряд, місцева влада роблять все необхідне для підтримки студентської молоді, поліпшення рівня підготовки студентів, їхнього залучення до громадської роботи та суспільно-корисної праці..

Іван Момот висловив вдячність науковцям і педагогам університету за те, що вони щедро діляться своїми багатими знаннями та науковим досвідом з молоддю, готують гідну зміну.

Першокурсники зачитали традиційну клятву студентів ПНТУ імені Юрія Кондратюка, а гості вручили їм символічні ключ від вишу, навчальний план та студентський квиток.

Потому відбувся святковий концерт.