Вивчили досвід польських партнерів

e-mail Друк PDF

Пирятинська міська рада з 2011 року підтримує партнерські стосунки із гміною Лєжайськ Лєжайського повіту Підкарпатського воєводства (Польща), у рамках яких делегація під керівництвом міського голови Олексія Рябоконя здійснила представницький візит до польських партнерів.

До складу делегації увійшли працівники міської ради, райдержадміністрації та засобів масової інформації, що було зумовлено прагненням пирятинців вивчити значний польський досвід з надання якісних адміністративних послуг, набутий протягом дев’яти років.

Із 2004 року повіт, а згодом і гміна, впроваджують систему підвищення якості адміністративних послуг. У старостаті та гміні створені пункти прийому громадян, розроблені картки послуг, форми заяв, механізми прискорення розгляду звернень і контролю за їх виконанням тощо.

 

Окрім того, пирятинці відвідали школи і дошкільні заклади, будинок старців, фермерське господарство, пункт переробки сміття та побували на святі обжинок.

На заключній зустрічі Олексій Рябоконь відмітив важливість вивчення досвіду самоврядування західних сусідів, встановлення і розвитку дружніх відносин та запросив делегацію партнерів на чолі із войтом гміни Кшиштофом Собейко відвідати Пирятин під час святкових заходів з нагоди Дня міста 21 вересня.