З нагоди Дня фізичної культури і спорту

e-mail Друк PDF

11 вересня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулися урочистості, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Спортсменів, учасників фізкультурно-спортивного руху, тренерів, ветеранів - всіх, хто любить спорт, хто присвятив йому своє життя, привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

Олександр Удовіченко, зокрема, відзначив зростаючу роль у суспільному житті області фізкультури і спорту, здобутки полтавських спортсменів. Він наголосив на успішній реалізації в області соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо розвитку фізкультурно-спортивного руху, збільшення кількості спортивних об’єктів.

Іван Момот підкреслив, що до занять фізкультурою і спортом залучаються все більше жителів області. Традиційними стали районні та обласні спартакіади, змагання з різних видів спорту.

- Органи місцевого самоврядування області добре розуміють значення фізичної культури і спорту в життєдіяльності територіальних громад, - сказав Іван Момот. – Керівники, депутати місцевих рад не тільки приймають програми розвитку фізичної культури і спорту, забезпечують функціонування спортивних закладів і установ, проведення змагань, а й самі беруть активну участь у спортивних змаганнях, власним прикладом заохочують земляків до занять спортом, пропагують здоровий спосіб життя.

Він висловив вдячність організаторам фізкультурно-спортивного руху, спортсменам, ветеранам спорту за звитяжну працю та активну громадянську позицію.

Кращі спортсмени, ветерани спорту та організатори фізкультурно-спортивного руху були нагороджені почесними відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.

Учасників зібрання привітали творчі колективи обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Довідково. На виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки у 2012 році з обласного бюджету виділено понад 15 млн. грн. Окрім цього, на будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям спрямовано майже 1млн. грн. На заходи Програми у 2013 році передбачено 18,5 млн. грн.